Сенат США підтримав окремий законопроєкт щодо допомоги Україні, Ізраїлю та Тайваню на суму $95 млрд

Сенат США підтримав окремий законопроєкт щодо допомоги Україні, Ізраїлю та Тайваню на суму понад 95 млрд доларів. Про це пише "Радіо Свобода"

Тепер документ відправлять до Палати представників, де спікер-республіканець Джонсон раніше вже розкритикував його

Низка республіканців прогнозували, що сенатський законопроект буде «мертвим» після прибуття до Палати. Обидві палати Конгресу США повинні схвалити закон, перш ніж президент-демократ Байден зможе його підписати і він почне діяти.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті