Сенат США підтримав окремий законопроєкт щодо допомоги Україні, Ізраїлю та Тайваню на суму $95 млрд

Сенат США підтримав окремий законопроєкт щодо допомоги Україні, Ізраїлю та Тайваню на суму понад 95 млрд доларів. Про це пише "Радіо Свобода"

Тепер документ відправлять до Палати представників, де спікер-республіканець Джонсон раніше вже розкритикував його

Низка республіканців прогнозували, що сенатський законопроект буде «мертвим» після прибуття до Палати. Обидві палати Конгресу США повинні схвалити закон, перш ніж президент-демократ Байден зможе його підписати і він почне діяти.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті