Секретар Радбезу Вірменії: "У Росії є чіткі зобов'язання щодо захисту Нагірного Карабаху, але вона їх не виконує"

Секретар Ради безпеки Вірменії Армен Григорян заявляє, що у росії є чіткі зобов'язання щодо захисту Нагірного Карабаху згідно з Тристоронньою заявою від 9 листопада, але вона ці зобов'язання не виконує. Так Григорян прокоментував звинувачення в тому, що уряд Вірменії зіпсував вірмено-російські відносини, - повідомляє Armenpress.

"Росія давно співпрацює з Азербайджаном. Однозначно, що в 2011 році Азербайджану почали продавати зброю на суму 5 млрд доларів, це відбувалося протягом 12 років. Також однозначним є той факт, що в зовнішній політиці Вірменії після 2018 року, принаймні до 2021-2022 років не відбулося жодних змін, і це просто привід для звинувачень. Згідно з Тристоронньою заявою від 9 листопада, у Росії є чіткі зобов'язання щодо захисту Нагірного Карабаху", - сказав Григорян.

"Є Заява від 9 листопада і підпис президента Росії. Тобто чи є щось важливіше за цей підпис? Є Заява від 9 листопада, і миротворці РФ зобов'язані захищати Нагірний Карабах: вони не виконують цього зобов'язання", - зазначив Григорян.

За його словами, "Азербайджан здійснив масштабний напад на Нагірний Карабах, а російські миротворці не проводять жодних операцій".

"Вони поширюють якісь заяви, що дізналися кілька хвилин тому, але насправді, починаючи з 4 вересня ми інформували міжнародне співтовариство. Ви знаєте, що прем'єр-міністр Пашинян надіслав листа президенту Росії Володимиру Путіну, в якому повністю описана ситуація. І у них є обов'язок, і вони повинні його виконати", - підсумував Григорян.

Як повідомлялося, Міністерство оборони Азербайджану пізно ввечері 19 вересня заявило, що перебуває в "оперативному контакті з російським миротворчим контингентом", і закликало вірменських військових у Карабасі "скласти зброю і здатися".

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті