СБУ затримала на Волині двох митників, які вимагали хабарі за імпорт товарів в Україну

Служба безпеки України ліквідувала дві корупційні схеми керівника одного з відділів та головного інспектора на Волинській митниці, через які держбюджет недоотримував значні кошти від митних надходжень. Про це повідомляю СБУ у своєму-телеграм-каналі 19 вересня.

"Очільник відділу в обмін на гроші обіцяв імпортерам не створювати бюрократичні перешкоди під час митного оформлення їхніх вантажів. Плата за таку «послугу» становила 200 дол. США за кожен автомобіль, що ввозив товари", - зазначається у повідомлені.

Також, за інформацією СБУ, головний інспектор митниці, всупереч вимогам, не підвищував для підприємців митну вартість ввезеної продукції. За це чиновник вимагав половину від «зекономлених» коштів.

Співробітники СБУ затримали їх «на гарячому» під час отримання хабаря.

Як повідомлялось раніше, СБУ ліквідувала ще дві схеми ухилення чоловіків призовного віку від мобілізації.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті