СБУ запустила онлайн-сервіс для пошуку військовополонених і зниклих безвісти

Служба безпеки України запустила онлайн-сервіс з пошуку військовополонених та зниклих безвісти в умовах війни. Про це 5 серпня повідомляється на офіційному сайті СБУ.

"Об'єднаний центр з пошуку та звільненню полонених ввів швидку форму подання заяв про зниклих безвісти українців в умовах війни, а також тих, хто потрапив в полон до окупантів", - повідомляють силовики.

Як зазначають у СБУ, тепер можна повідомити про обставини зникнення за допомогою спеціальної електронної форми. Це значно прискорить процес пошуку потрібної людини.

При цьому, якщо хтось раніше звертався до центру пошуку – повторно заповнювати форму не потрібно, такі заяви вже опрацьовані.

У СБУ запевнили, що отримані дані не потраплять до сторонніх та є конфіденційними. У спецслужбі закликали українців не надавати інформацію про полонених та власні персональні дані не уповноваженим організаціям.

Нагадаємо, що на початку серпня в Україні запрацював державний портал для розшуку дітей "Діти війни".

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті