СБУ затримала коригувальника ворожого вогню по Миколаєву

Служба Безпеки України затримала ворожого агента, який коригував вогонь рашистів по Миколаєву. Про це інформує прес-служба відомства.

Зазначається, що зловмисник приховано збирав інформацію про місця дислокації українських військових і правоохоронних органів, задіяних в обороні Миколаєва.

"Окупанти «полювали» за точними координатами об’єктів СБУ, по яких планували здійснити прицільний ракетний удар. Зібрану інформацію коригувальник намагався передати через анонімний Телеграм-канал, створений спецслужбами рф. Проте співробітники СБУ спрацювали на випередження і затримали його. Зловмисником виявився місцевий житель, який сам вийшов на агресора для співпраці", - розповіли в СБУ.

Як повідомлялося раніше, у Запоріжжі СБУ затримала блогера, який працював на телеграм-канал Анатолія Шарія

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті