СБУ затримала диверсанта, який знімав позиції ЗСУ у Миколаївській області на відеореєстратор

Служба Безпеки України затримала диверсанта, який фіксував позиції ЗСУ  у Миколаївській області, на прихований відеореєстратор. Про це повідомляє прес-служба відомства у своєму телеграм-каналі 17 вересня.

Зловмисника було заарештовано у Миколаєві. Він збирав розвіддані про дислокацію та переміщення підрозділів ЗСУ у прифронтових районах. Головною метою була техніка, передана Україні західними партнерами.

"Зрадником виявився мешканець обласного центру, який неодноразово висловлював свої прокремлівські погляди. Для збору координат зловмисник виїжджав до різних районів і населених пунктів Миколаївщини і візуально оглядав місцевість. Для фіксації військових об’єктів він використовував відеореєстратор, прихований у салоні власного авто. Зібрані матеріали передавав ворогу з використанням месенджерів", - розповіли у прес-службі СБУ. 

Отриману інформацію окупанти планували використати для здійснення серії ракетно-артилерійських обстрілів по підрозділах Збройних Сил України.

Як повідомлялося раніше, СБУ затримала двох російських агентів, які полювали на HIMARS

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
20.08.2025
11:45

«Київ важливіший за будь-який Берлін, його потрібно брати наполегливо, але ніжно». Російські ЗМІ про Україну

«В цілому, на мій погляд, зараз ситуація виглядає так - пропозиції, які робить Європа щодо українського врегулювання, абсолютно точно суперечать національним інтересам Росії»
Світ
19.08.2025
15:24

Миру не буде, навіть якщо... Прогноз з аналізом «першопричин»

Проблемою для Путіна є не війна. Проблемою Путіна, яка змусила його просити Трампа про зустріч на Алясці, є економічна нездатність РФ вести війну далі. Стан російської економіки змушує Москву скорочувати військовий бюджет, що загрожує програшем у...
Країна Світ
19.08.2025
11:25

"Фінський варіант". Історія по колу. Далі – знову війна

Вимоги Москви про передачу ще не захоплених Москвою територій в обмін на «мир» робить цю аналогію майже абсолютною. Виявилося, що за 80 років, креативність Кремля не просунулась ні на йоту.
Всі статті