СБУ затримала диверсанта, який знімав позиції ЗСУ у Миколаївській області на відеореєстратор

Служба Безпеки України затримала диверсанта, який фіксував позиції ЗСУ  у Миколаївській області, на прихований відеореєстратор. Про це повідомляє прес-служба відомства у своєму телеграм-каналі 17 вересня.

Зловмисника було заарештовано у Миколаєві. Він збирав розвіддані про дислокацію та переміщення підрозділів ЗСУ у прифронтових районах. Головною метою була техніка, передана Україні західними партнерами.

"Зрадником виявився мешканець обласного центру, який неодноразово висловлював свої прокремлівські погляди. Для збору координат зловмисник виїжджав до різних районів і населених пунктів Миколаївщини і візуально оглядав місцевість. Для фіксації військових об’єктів він використовував відеореєстратор, прихований у салоні власного авто. Зібрані матеріали передавав ворогу з використанням месенджерів", - розповіли у прес-службі СБУ. 

Отриману інформацію окупанти планували використати для здійснення серії ракетно-артилерійських обстрілів по підрозділах Збройних Сил України.

Як повідомлялося раніше, СБУ затримала двох російських агентів, які полювали на HIMARS

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті