СБУ викрила ще двох колаборанток, які займаються фінансовим забезпеченням окупаційних органів влади на окупованій Луганщині

Ще двох колаборанток, які займаються фінансовим забезпеченням окупаційних органів влади на окупованій території Луганської області, викрила СБУ. Про це повідомило 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях в м. Сєвєродонецьк на своїй сторінці у Facebook 9 грудня.

"СБУ задокументувала діяльність колишніх українських чиновниць, які перейшли на бік ворога і працюють у незаконних органах окупаційної влади у сфері фінансового забезпечення. Зокрема, повідомлено про підозру колишній працівниці фінансового відділу Біловодської селищної ради", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що службовиця погодилась на колаборацію з агресором і отримала призначення "заступником начальника управління фінансового обліку та фінансового забезпечення" у так званій "адміністрації Біловодського району ЛНР". 

Крім того, СБУ завершила досудове розслідування щодо колишньої заступниці головного бухгалтера Білокуракинської селищної ради. Слідством доведено, що вона добровільно працевлаштувалася в незаконній "адміністрації Білокуракинського району ЛНР" на посаду "начальника відділу бухгалтерського обліку та фінансового забезпечення". 

Правопорушницям інкримінується колабораційна діяльність. 

Раніше повідомлялось, що СБУ оголосила у розшук колишнього секретаря Радбезу Чечні, який командував "Ахматом" у Кремінній, Рубіжному й Сєвєродонецьку.

Статті

Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Всі статті