СБУ вдарили по стоянці гелікоптерів росіян в окупованому Криму - ЗМІ

Співробітники українських спецслужб вранці вдарили безпілотниками по низці військових об'єктів росіян на території тимчасово окупованого Криму, зокрема по вертолітній стоянці. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на власні джерела 5 грудня.

"Дрони Служби безпеки України вразили: радіолокаційну систему "Небо-М" в районі селища Багерове, стоянку гелікоптерів, радіолокаційну систему П-18 "Терек" та систему управління зенітно-ракетних підрозділів "Байкал-1М" біля н.п Стрілкове", - зазначається у повідомленні.

Також джерела ЗМІ додали, що СБУ так привітала окупантів з міжнародним днем волонтера і "вкотре нагадала, що українська земля буквально горітиме у загарбників під ногами".

Як повідомлялось раніше, Міноборони РФ заявило про більше 40 БпЛА, які вночі атакували російські регіони та окупований Крим

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
12.08.2026
10:20

«Росію такий варіант цілком влаштує». Російські ЗМІ про Україну

"Сама поява в Белграді людини, яка символізує новий європейський нацизм, та її теплий прийом там на найвищому рівні можна вважати виконанням обов’язкової програми втягування Сербії до Євросоюзу".
Світ
10.08.2026
15:00

«Війна в Україні дедалі більше перетворюється на «боротьбу за небо». Україна у фокусі світових ЗМІ

Європейські та міжнародні опитування громадської думки показують, що президента Зеленського, який продовжує війну за свободу України, дедалі частіше порівнюють з Путіним; його первісний (загалом, цілком заслужений) героїчний образ руйнується.
Донбас
09.08.2026
15:27

Фестиваль брехні, фейків та абсурду. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Підліткам в окупованому Маріуполі спецслужби України платять по 20 тисяч, щоб вони з гучним шумом їздили на мопедах і заважали російським військовим воювати, відволікали їх від виконання бойових завдань...
Всі статті