СБУ підірвала залізницю на Байкало-Амурській магістралі в РФ - ЗМІ

Служба безпеки України влаштувала вибух на Байкало-Амурській магістралі в Бурятії – це єдиний серйозний шлях між РФ та Китаєм. Про це повідомив співрозмовник LIGA.net у силовому блоці.

За його словами, у ніч проти 30 листопада стався вибух у Північномуйському тунелі імені Безсолова в Бурятії.

Фактично, це єдиний серйозний шлях залізничного сполучення між росією та Китаєм, який окупанти використовують для військових постачань.

Співрозмовник видання заявляє, що це успішна спеціальна операція СБУ.

Під час руху вантажного проїзду спрацювали чотири вибухові пристрої, на місці працює Федеральна служба безпеки РФ, російські залізничники безуспішно намагаються мінімізувати наслідки.

Нагадаємо, у ГУР показали унікальні кадри підготовки та реалізації рейдів на тимчасово окупований півострів. 

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті