СБУ переносить війну якомога ближче до Кремля - Малюк

Служба безпеки України посилює роботу в тилу ворога, щоб перенести війну якомога ближче до Кремля. Про це заявив голова СБУ Василь Малюк в інтерв'ю Politico.

"СБУ завдає цілеспрямовані точкові удари. Ми жалимо ворога голкою прямо в серце. Кожна наша спецоперація переслідує конкретну ціль і дає свій результат. Усе це в комплексі ускладнює можливості рф для ведення війни в Україні і наближає нашу Перемогу", – зазначив Малюк.

Вже зараз спецслужба працює над тим, щоб відтіснити Чорноморський флот РФ з Криму. І робить це з допомогою морських дронів "Sea baby".

"Це змусило Москву перевести більшу частину флоту зі своєї бази в окупованому Севастополі в Криму, залишивши західну частину моря вільним від російських суден і дозволивши Україні відновити використання своїх портів для судноплавства", - зазначили у ЗМІ.

Також Малюк зазначив, що Україна ретельно розглядає свої цілі перед тим, як завдати удару — намагаючись дотримуватися правил війни, на відміну від росії, яка обстрілювала ракети, артилерію та безпілотники як по військових, так і по цивільних цілях.

"Плануючи та готуючи свої спецоперації, СБУ ретельно обирає цілі. Ми працюємо на військових об’єктах або на тих, які противник використовує для виконання своїх бойових завдань. Ми діємо повністю за нормами міжнародного права", – підкреслив Малюк.

Як повідомлялось раніше, голова СБУ Малюк заявив, що Кримський міст приречений.

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті