СБУ оголосила у розшук Кадирова

Голова окупованої Чечні Рамзан Кадиров знаходиться у базі розшуку МВС України. Інформація про це було оновлено сьогодні, 16 листопада.

Зазначається, що Служба безпеки України оголосила в розшук Кадирова ще в вересні. 

"Особа, яка переховується від органів досудового розслідування. Дата зникнення: 12.09.2022", - йдеться у повідомленні.

Кадиров звинувачується за статтею ст.110 ч.3 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, яке призвело до загибелі людей або інших тяжких наслідків) та ст.437 ч.2 (планування, підготовка, розв'язування та ведення агресивної війни) Кримінального кодексу України. Згідно з цими статтями, йому загрожує позбавлення волі від десяти років до довічного.

Як повідомлялося, депутати ВР ухвалили проєкт постанови щодо визнання Чеченської Республіки Ічкерія тимчасово окупованою росією та засудили вчинення геноциду чеченського народу.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті