Саакашвілі заявив про "активне" повернення в грузинську політику "паралельно з діяльністю в Україні"

Колишній президент Грузії Міхеїл Саакашвілі заявив, що відтепер має намір брати активну участь у грузинській політиці. Про це повідомляє Грузія онлайн.

Як написав Саакашвілі у Facebook, зроблені вчора, 15 червня, на засіданні Верховної Ради Аджарії заяви стали для нього "останньою краплею".

"Останньою краплею став парад зрадників, який я вчора побачив у Верховній Раді Аджарії. Зрада Грузії і спроба зросійщення вже проникли на всі рівні. Незважаючи на стан здоров'я, я маю намір дуже активно включиться в грузинську політику, паралельно з моєю діяльністю в Україні. Ми не повинні склавши руки чекати перемоги України, а активно наближати їх нашими інноваційними та сміливими діями. Відсьогодні маю намір брати участь у всіх "судах", де можу [брати участь] фізично. Також, як і завжди, закликаю до об'єднання всі національні, антиросійські сили Європи, зокрема, насамперед, засновану мною партію "Національний рух", - йдеться в заяві Саакашвілі.

У повідомленні наголошується, що 15 червня глава уряду АР Аджарії Торніке Ріжвадзе представив доповідь Верховній Раді. Після виступу Ріжвадзе поставили запитання члени Верховної Ради від опозиції. Одне із запитань стосувалося збільшення кількості громадян РФ і пов'язаних із цим небезпек. Торніке Ріжвадзе назвав війну 2008 року "боягузливо програною війною".

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті