Румунія планує надати українським біженцям безоплатний проїзд на перші 5 днів

Українцям, які виїздять до Румунії через війну, планують надати право пільгового проїзду у транспорті на перші 5 днів після в’їзду в країну. Про це повідомляє Digi24, пише "Європейська правда".

Проєкт рішення підготувало Міністерство транспорту, документ опинився у розпорядженні ЗМІ. Він передбачає, що у 2023 році україні і громадяни інших країн, які приїхали до Румунії через війну, зможуть безкоштовно подорожувати дорожним і залізничним транспортом протягом перших 5 днів свого перебування. Безкоштовно можна буде скористатися рейсами від кордонів з Україною або Молдовою до місцевостей всередині Румунії або до пунктів пропуску з іншими державами.

Коли саме буде розглянуто документ, наразі не повідомляється. 

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті