Румунія передасть у фонд НАТО $1,4 мільйона на оборону України, Молодови та Грузії

Румунія передасть у фонд НАТО $1,4 млн, які підуть на зміцнення оборони України, Молдови, Грузії та Йорданії. Про це повідомляє PRO TV 15 жовтня.

За словами міністра закордонних справ Румунії Богдана Ауреску, $1,4 млн — це невикористані кошти з пакета допомоги, який раніше Румунія виділяла для національної армії Афганістану. Найбільше коштів із цієї суми отримає Молдова ($600 тис.), Україна ($400 тис.), Грузія ($300 тис.) та Йорданія ($100 тис.).

Зазначається, що кошти підуть на зміцнення безпеки та стабільності у безпосередній близькості від східного флангу НАТО, особливо у регіоні Чорного моря.

Як раніше повідомлялося, корабель ВМС Румунії підірвався на дрейфуючій міні у Чорному морі.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті