Румунія відмовилася видавати візи російській делегації на Парламентську асамблею ОБСЄ

Румунія не видасть візи жодному з членів російської делегації на Парламентську асамблею ОБСЄ (ПА ОБСЄ) через російську агресію в Україні. Про це заявив голова Комітету Ради Федерації РФ з міжнародних справ Григорій Карасін, слова якого цитують російські ЗМІ.

"На нашу адресу, країни-співзасновника цієї організації, надійшла нота МЗС Румунії. У ній йдеться про те, що "з урахуванням російської агресії проти України", жодному з членів делегації Російської Федерації не буде видано візи і не буде дозволено в'їзд у країну", - повідомив Карасін.

Він звинуватив Румунію, що та "робить свій внесок у руйнування цієї корисної для співпраці в Європі організації".

У повідомленнях нагадується, що у квітні поточного року глава МЗС РФ Сергій Лавров заявив, що вихід РФ з ОБСЄ не обговорювався, але "висить у повітрі".  

Як повідомлялося, Румунія оголосила персоною нон грата дипломатичного співробітника посольства Росії в Бухаресті.

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті