Румунія висилає одного російського дипломата

Румунія оголосила персоною нон грата дипломатичного співробітника посольства Росії у Бухаресті. Як повідомляє "Європейська правда", про це заявили в МЗС Румунії.

24 травня зовнішньодипломатичне відомство повідомило, що один з російських дипломатів оголошений персоною нон грата і повинен буде залишити країну "у зв’язку з діяльністю, що суперечить положенням Віденської конвенції про дипломатичні відносини". 

Цю інформацію донесли тимчасовому повіреному РФ у п’ятницю, викликавши його до МЗС.

У комюніке не повідомляють, чи пов’язане це рішення з арештом громадянина Румунії, підозрюваного у шпигунстві на користь Росії – за даними слідства, він передавав інформацію через російське посольство.

В МЗС Росії заявили, що "дадуть адекватну відповідь" на вигнання з Румунії свого дипломата.

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті