Румунія спростовує, що російські дрони впали на її території

Дрони РФ не детонували на території Румунії. Про це заявило Міноборони країни, - повідомляє DW Головне.

Міноборони Румунії "категорично" спростувало інформацію про те, що частина дронів, які росія цієї ночі запустила по Ізмаїльському порту на Одещині, впала і здетонувала на території Румунії. Водночас оборонне відомство країни наголосило, що такі атаки на українську цивільну інфраструктуру не виправдані і порушують міжнародне гуманітарне право.

Про падіння дронів РФ у Румунії раніше написав у Facebook речник МЗС України Олег Ніколенко, пославшись при цьому на інформацію від Держприкордонслужби України.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті