Румунія поінформувала НАТО про уламки, можливо, від дрона. Союзники висловили рішучу солідарність

Румунія поінформувала союзників з НАТО про інцидент з уламками, виявленими недалеко від кордону з Україною, які, можливо, належать дрону. Про це в середу в Брюсселі повідомив виконувач обов'язків офіційного представника НАТО Ділан Вайт, - пише "Інтерфакс.Україна".

"Румунська влада підтвердила, що уламки, можливо, від дрона, були виявлені на румунській землі недалеко від кордону з Україною. Румунська влада розслідує інцидент. Румунія поінформувала союзників з НАТО про цей інцидент на сьогоднішньому засіданні Північноатлантичної ради, і союзники висловили рішучу солідарність із Румунією", - наводить слова Вайта пресслужба альянсу.

Він зазначив, що з минулого року у відповідь на агресивну війну Росії проти України НАТО значно збільшило свою присутність у Чорноморському регіоні. "Ми продовжуємо уважно стежити за ситуацією і підтримуємо тісний контакт з нашим союзником Румунією", - додав виконувач обов'язків офіційного представника НАТО.

Як повідомлялося, у Румунії вперше визнали, що частини безпілотника дійсно ймовірно впали на їхню землю. 

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті