Розвідники "Азову" показали, як відпрацювали FPV-дронами по комплексу спостереження росіян

Розвідка бригади «Азов» НГУ виявила дороговартісний ворожий оптико-електронний комплекс спостереження «Іронія-М». Його вартість становить більше $50 тис. В результаті вдалої атаки FPV-дронами азовці знищили комплекс і позбавили ворога можливості збирати інформацію про переміщення, техніку та особовий склад Сил оборони України. про це йдеться у повідомленні бригади 12 листопада.

Як повідомлялося, "Аеророзвідники Донецької окремої бригади Сил територіальної оборони виявили ціль, передали координати побратимам з 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила і за допомогою дрона-камікадзе завдали ураження по ворожій автівці.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті