Розвідники "Азову" показали, як відпрацювали FPV-дронами по комплексу спостереження росіян

Розвідка бригади «Азов» НГУ виявила дороговартісний ворожий оптико-електронний комплекс спостереження «Іронія-М». Його вартість становить більше $50 тис. В результаті вдалої атаки FPV-дронами азовці знищили комплекс і позбавили ворога можливості збирати інформацію про переміщення, техніку та особовий склад Сил оборони України. про це йдеться у повідомленні бригади 12 листопада.

Як повідомлялося, "Аеророзвідники Донецької окремої бригади Сил територіальної оборони виявили ціль, передали координати побратимам з 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила і за допомогою дрона-камікадзе завдали ураження по ворожій автівці.

Статті

Країна
18.04.2024
09:14

Закон про посилення мобілізації: основні положення

"Це було дуже несподівано. Поки що ми на всіх ефірах і в соцмережах розповідали, що це закон про справедливість, про демобілізацію, головну норму просто вирішили прибрати. Кажуть, що це був чіткий ультиматум від Генерального штабу. У приватних...
Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Всі статті