Ростовський губернатор обмежив можливість виїзду з окупованого Донбасу. На дозволених пунктах пропуску величезні черги

Ростовський губернатор Василь Голубєв обмежив можливість виїзду мешканців окупованого Донбасу на територію РФ. Про це йдеться у його указі.

Зазначається, що з "ДНР" до Ростовської області можна потрапити лише через автомобільні пункти "Куйбишеве" (Маринівка), "Матвєєв Курган", "Весело-Вознесенка", залізничний ПП "Успенська" та місця перетину кордону "Авило-Федорівка" (станція Успенка) та "Шрамко" (Ульянівське).

Аналогічно регламентовано пункти пропуску на кордоні РФ з окупованою частиною Луганської області.

Крім того, всупереч заявам Кремля про те, що "ДНР" та "ЛНР" нібито є частиною Росії, для перетину кордону потрібен або російський паспорт, або фейковий документ неіснуючих "республік".

Такі обмеження у переміщенні призвели до того, що дозволені автомобільні пункти пропуску утворилися величезні черги.

"Чому це в'їзд до російських регіонів такий ускладнений, якщо ми стали частиною країни?!", - обурюються прихильники "російського світу".

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті