Ростовський губернатор хоче "дружити" з окупованим Донбасом регіонами

Ростовська область планує співпрацювати з фейковими "республіками Донбасу" у рамках співдружності регіонів. Про це розповів ростовський губернатор Василь Голубєв в інтерв'ю російському ЗМІ.

"Макрорегіон "Донбас" розглядаємо у межах Ростовської області, ЛНР та ДНР як співдружність регіонів. Наразі ми аналізуємо можливі напрями взаємодії та торгівлі: це агропромисловий, енергетичний, металургійний та транспортний комплекси", - сказав він.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
10.09.2025
11:10

«Ніхто, крім нашого солдата, не наближає мир у нашому розумінні». Російські ЗМІ про Україну

"Російська зона – це Новоросія і Київ, західна зона – області, які відійдуть Угорщині та Польщі, і, нарешті, демілітаризована зона – це Україна. Від Житомира до Рівного".
Луганськ
09.09.2025
11:39

Щоденник матері 18-річного добровольця: Розбаланс між офіційними новинами й реаліями травмує

Його відпускають на ВЛК за місцем реєстрації на два дні. Відпускає людина під свій ризик, бо можна ж отримати чергового СЗЧ. А на ВЛК призначають прийом ключового лікаря на дату ЧЕРЕЗ 20 ДНІВ!
Донбас
07.09.2025
14:14

Намальований "герой" Олександр Захарченко і Пушилін, який роздає порожні обіцянки. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулої неділі на окупованому Донбасі під пильною увагою місцевих ЗМІ відзначали День Донецька, День Шахтаря та імітували всенародну скорботу з приводу річниці ліквідації ватажка «ДНР» Олександра Захарченка
Всі статті