Росіяни під час окупації Харківщини вбили дитячого письменника Вакуленка

Росіяни під час окупації Харківської області вбили дитячого письменника Володимира Вакуленка. Про це 28 листопада, за підсумками ДНК-експертизи, повідомляє PEN Ukraine.

"Сьогодні ввечері батькам Володимира Вакуленка повідомили, що ДНК-експертиза підтвердила: у похованні 319 було тіло їхнього сина", - повідомила у Facebook колишня дружина письменника Ірина Новицька.

Письменника та волонтера Володимира Вакуленка рашисти викрали з його будинку в Капитолівці під Ізюмом ще у березні. Він перестав виходити на зв'язок 7 березня і батьки більше ніж пів року шукали сина, в результаті чого дізналися, що його викрали рашисти.

Після деокупації Ізюма українські військові знайшли масове поховання та журнал місцевої ритуальної служби. У цьому журналі ім'я Володимира Вакуленка перебувало за номером 319.

І хоч спочатку прокуратура Харківської області заперечувала наявність тіла письменника, розслідувачі знайшли фото похованого під цим номером. На тілі виявили прострілені документи Вакуленка, а також татуювання на руці, схоже на те, що було у письменника.

Нагадаємо, що Володимир Вакуленко – дитячий письменник, поет та лауреат численних літературних премій.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ОГП на Херсонщині зафіксував воєнний злочин РФ – окупанти розстріляли та переїхали автомобіль.

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті