Росіяни під час окупації Харківщини вбили дитячого письменника Вакуленка

Росіяни під час окупації Харківської області вбили дитячого письменника Володимира Вакуленка. Про це 28 листопада, за підсумками ДНК-експертизи, повідомляє PEN Ukraine.

"Сьогодні ввечері батькам Володимира Вакуленка повідомили, що ДНК-експертиза підтвердила: у похованні 319 було тіло їхнього сина", - повідомила у Facebook колишня дружина письменника Ірина Новицька.

Письменника та волонтера Володимира Вакуленка рашисти викрали з його будинку в Капитолівці під Ізюмом ще у березні. Він перестав виходити на зв'язок 7 березня і батьки більше ніж пів року шукали сина, в результаті чого дізналися, що його викрали рашисти.

Після деокупації Ізюма українські військові знайшли масове поховання та журнал місцевої ритуальної служби. У цьому журналі ім'я Володимира Вакуленка перебувало за номером 319.

І хоч спочатку прокуратура Харківської області заперечувала наявність тіла письменника, розслідувачі знайшли фото похованого під цим номером. На тілі виявили прострілені документи Вакуленка, а також татуювання на руці, схоже на те, що було у письменника.

Нагадаємо, що Володимир Вакуленко – дитячий письменник, поет та лауреат численних літературних премій.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ОГП на Херсонщині зафіксував воєнний злочин РФ – окупанти розстріляли та переїхали автомобіль.

Статті

Донбас
04.06.2023
21:24

Виявляється, у нас є той, про кого не можна говорити. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Ми зобов'язані оголосити в Республіці конкурс на найкращий ескіз пам'ятника бійцям ПВК "Вагнер". І цей пам'ятник має бути встановлений у центрі Артемівська. Бійці "Вагнера" - це героїчно сміливі люди, які "виколупували" ворога з кожного метра землі...
Світ
02.06.2023
14:09

"Не маючи широкої мережі агентів у тилу ворога, українська розвідка звернулася до несподіваних форм вербування". Західні медіа про Україну

“ФСБ зробить будь-що, щоб не дати цим дітям повернутися. Наразі вони можуть бути свідками на процесі проти Путіна у Міжнародному кримінальному суді, – сказав Кулеба The Times. – Вони допитували цю групу із 13 матерів 14 годин. Це було настільки...
Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Всі статті