Росія втратила можливість перекидати військову техніку через Кримський міст - спікер ОК "Південь"

Через вибух на Кримському мосту росіяни втратили можливість переправляти озброєння і військову техніку. Про це заявила речник ОК "Південь" Наталія Гуменюк в ефірі національного телемарафону, - пише "Єспресо".

За її словами, через вибух на Кримському мосту у російських військових склалося критичне становище зі спорядженням, постачанням та логістикою.

"Підтягування резервів звідти відбувалося і майже 75% цих поставок йшли саме через Кримський міст. Поки що навіть море на нашому боці, навіть природа проти того, щоб щось там функціонувало, бо вони навіть пороми зупинили. Через вітер неможливо здійснювати повідомлення між точками через протоку, тому вони справді страждають через брак обладнання, боєкомплектів, військової техніки", - розповіла Гуменюк.

Як повідомлялося, в РФ проїзд Кримським мостом після вибуху буде дозволено лише легковим автомобілям до особливого розпорядження.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті