Росія намагається налагодити маршрут безперебійного постачання зброї з Ірану – ISW

Росія намагається розширити співпрацю з Іраном, щоб отримати стабільний канал постачання високоточної зброї. Про це 5 січня повідомляє Інститут вивчення війни.

"Іранські державні ЗМІ 28 грудня заявили, що Іран незабаром отримає з росії 24 винищувачі Су-35, ймовірно, в обмін на безпілотники та балістичні ракети іранського виробництва", - зазначили в ISW.

Це підтверджує заяви офіційних осіб США, зроблені ще на початку грудня. Тоді наголошувалося, що росія надає безпрецедентний рівень військової та технічної підтримки Ірану в обмін на системи озброєнь іранського виробництва.

Зазначається, що росія та Іран будують новий трансконтинентальний торговий маршрут в обхід санкцій та "іноземного втручання". Також представники Інституту повідомили, що російські та іранські офіційні особи ведуть переговори щодо налагодження торговельного маршруту. Це дозволить досягти більш послідовних постачань зброї між двома країнами, зазначають експерти.

Крім того, аналітики Інституту вивчення війни вирахували, що російські загарбники можуть використати 1750 іранських безпілотників до травня 2023 року, якщо застосовуватимуть їх з інтенсивністю, як у період з вересня по грудень 2022 року.

Нагадаємо, раніше голова ГУР Буданов повідомляв, що росія купила у Ірану 1700 дронів-камікадзе.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті