Росія хоче нав'язати Україні "корейський варіант" врегулювання війни – Данілов

Росія хоче нав'язати Україні "корейський варіант" врегулювання війни, що призведе до поділу країни. Про це 7 січня в ефірі національного телемарафону заявив секретар РНБО Олексій Данілов.

"Нам зараз пропонують корейський варіант. Так звана умовна "38 паралель" – ось тут такі українці, а тут не такі українці. Росіяни зараз будуть вигадувати все, що завгодно. Точно знаю, що один із варіантів, які вони можуть нам пропонувати - це" 38 паралель", - заявив чиновник. 

Росіяни намагаються нав'язати перемир'я, яке зафіксує статус-кво станом на сьогодні. Цим, зокрема, опікується заступник керівника Адміністрації президента росії Дмитро Козак, який "ходить на зустрічі з політиками минулих часів у Європі" і через них передає відповідні меседжі.

Нагадаємо, раніше представник президента Туреччини звинуватив РФ у затягуванні війни, що ускладнює переговори.

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті