Російський VIP-пропагандист загрожує Прибалтиці "захистом російськомовного населення", а Європі – ядерною зброєю

Російський VIP-пропагандист Володимир Соловйов відкрито загрожує Прибалтиці агресією під прапором "захисту російськомовного населення". Про це він розповів в ефірі одного із російських телеканалів.

"Добре, ми зараз введемо війська для захисту російськомовного населення, 40% у Латвії", - прогнозує пропагандист реакцію кремля на фактичну ізоляцію для країни-агресора від цивілізованого світу. "Тернуться країни НАТО? Берлін, Париж, Лондон, Брюссель готові горіти від ударів наших ракет?", - упевнений він у безкарності російської влади.

Він упевнений, що у разі вторгнення за прибалтійські країни вступиться лише Польща. "США та інші західні країни "поїдуть чи ні"? – глумливо цікавиться пропагандист.

"Ми ж не будемо цей цирліх-манірліх влаштовувати (за версією Соловйова – м'яке використання військової сили РФ в Україні)… Якщо НАТО піде, там інший підхід, нам їх на хрін не шкода, вони не наші люди", - відкрито загрожує він.

За словами Соловйова, для окупації країн Балтії РФ може застосувати тактичну, а якщо знадобиться, то й стратегічну ядерну зброю.

 

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті