Російські окупанти вкрали з музею в Мелітополі тіару епохи Атілли - Ткаченко

Російські окупанти вкрали з музею в Мелітополі тіару епохи Атілли, яка вважається одним із найцінніших артефактів у світі. Про це розповів Міністр культури України Олександр Ткаченко в інтерв'ю Assosiated Press

Вишукана золота тіара, інкрустована дорогоцінним камінням майстрами близько 1500 років тому, зникла з музею в українському Мелітополі.

Українська влада заявляє, що російське вторгнення в Україну, яке триває вже восьмий місяць, супроводжується руйнуванням та розграбуванням історичних місць та скарбів у промислових масштабах.

Міністр культури України заявив, що російські солдати "винагороджували" себе артефактами майже у 40 українських музеях. Олександр Ткаченко додав, що розграбування та знищення культурних об'єктів завдали збитків, які обчислюються сотнями мільйонів євро.

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті