Російські окупанти зробили Генічеськ "тимчасовою адміністративною столицею Херсонської області"

Російська влада після здачі Херсона призначила "адміністративною столицею" окупованої частини Херсонської області місто Генічеськ. Про це заявляють російські державні агенції з посиланням на "представника місцевої адміністрації" якогось Олександра Фоміна, - повідомляє Бі-бі-сі.

"На сьогодні тимчасовою адміністративною столицею Херсонської області є Генічеськ. Там зосереджено всі основні органи влади", - сказав Фомін.

У повідомленні нагадується, що 11 листопада російська влада офіційно оголосила про здачу Херсона, назвавши це "відведенням військ". Це був єдиний обласний центр України, який росії вдалося здобути з початку повномасштабного вторгнення 24 лютого. Прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков раніше заявив, що відведення російських військ з Херсона на лівий берег Дніпра "не змінить статусу Херсонської області", яку за підсумками не визнаних у світі "референдумів" росія формально "включила" до свого складу.

Від Херсона до Генічеська 200 км.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
27.11.2025
10:51

Україна та «польсько-польська війна»

Як мінімум до 2027 року, коли в країні відбудуться чергові парламентські вибори, відкрите протистояння Навроцького та Туска стає головним змістом польської політики. І однією із ліній польського розлому стала Україна.
Світ
26.11.2025
11:45

«Зупинити бойові дії? Ми не божевільні!». Російські ЗМІ про Україну

«Міжнародна політика повертається до попередніх зразків - менш ідеологізованих, ніж ми звикли в ХХ столітті... А результат сутички знову визначається співвідношенням сил і результатом військового зіткнення»
Країна Світ
24.11.2025
09:36

"Це не документ, це - авантюра. Але є позитивні моменти": Сергій Гармаш про новий "мирний план" США

Зараз схожий ефект: хрін із нею з корупцією, - якщо йдеться про загрозу втрати національної гідності, то Міндіч відсувається на другий план. Отже, драматизація моменту вигідна нашій владі, і Зеленський, – давайте не забувати, – хороший актор.
Всі статті