На окупованій частині Херсонщини загарбники проводять фільтраційні заходи та обмежують доступ українців до інформації - Соболевський

На окупованій частині Херсонщини загарбники проводять фільтраційні заходи та обмежують доступ українців до інформації. Про це повідомив  перший заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський у Телеграм.

"Українці, які зараз перебувають на лівобережній частині Херсонщини, перебувають у вкрай скрутному становищі. Постійні фільтраційні заходи, тотальна пропаганда, обмеження доступу до інформації та мінімальна гуманітарна підтримка з боку окупаційної влади", - йдеться в повідомленні.

Загарбники не дозволяють виїжджати місцевим мешканцям з окупованих територій та блокують усі спроби організувати гуманітарний коридор.

"Кількість людей, які мріють втекти від росіян, надто сильно суперечить їхній пропагандистській картинці про "звільнених" мешканців Херсонської області. Але такий коридор потрібний! Сподіваюся, він таки з'явиться, і люди зможуть безпечно евакуюватись із цих територій", - додав Соболевський. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
01.05.2026
11:09

«Перспектива мирної угоди залишається такою ж віддаленою, як і на початку конфлікту». Західні ЗМІ про Україну

Європейці все більше розуміють, що між Україною та Росією існує фундаментальна несумісність інтересів та цілей, і єдино розумний курс — продовжувати підтримувати Україну та не допустити перемоги Росії військовими чи політичними засобами
Країна
30.04.2026
09:39

Вступна кампанія-2026 для абітурієнтів з окупації: більше можливостей на папері, але ті самі бар’єри на практиці

...Оновлено правила для абітурієнтів з окупованих територій — із урахуванням попередніх проблем, та спробою розширити доступ до освіти. Водночас системні труднощі — передусім із документами та доступом до процедур — залишаються.
Світ
29.04.2026
11:58

«Давно пора зрівняти з землею Рені. Румуни збудяться, сморід буде неймовірний». Російські ЗМІ про Україну

"Виглядає як ідеальний образ майбутнього президента. Для України політичні амбіції Буданова - це «секрет Полішинеля". Його особисті рейтинги можна порівняти з рейтингами іншого улюбленця української публіки - Валерія Залужного"
Всі статті