Російська чиновниця розповіла, як знищують любов до України у викрадених у Маріуполі дітей

У викрадених російськими окупантами українських дітей знищують любов до України та прищеплюють любов до країни-агресора. У цьому зізналася уповноважена з прав дитини Марія Львова-Бєлова, - пише Бі-Бі-Сі.

Чиновниця розповіла, що цього літа до Підмосков'я привезли 30 дітей, яких "знайшли у підвалах" Маріуполя.

Їх ставлення до РФ на той час було різко негативним. "Коли ми їх привезли на територію Московської області, щоб вони трошки відновилися, почалася історія, що вони негативно відгукувалися про президента (путіна - "ОстроВ"), говорили всякі гидоти (про росію - "ОстроВ"), співали гімн України, "Слава Україні" і таке інше", - розповіла уповноважена на виступі у Громадській палаті.

Однак, невдовзі після того, як діти, батьків яких ніхто навіть не намагався шукати, були передані під опіку до прийомних родин у Росії, ставлення дітей, за її словами, швидко змінилося.

"Ми почали питати хлопців: "Ось ви кажете, Росія погана. Ну добре, нехай Росія буде поганою, у вас є можливість зараз повернутися", - повідомила Львова-Бєлова.

"Ніхто з дітей не захотів повертатися, всі сказали: "Нам тут дуже добре". Тому так, є ось цей якийсь негатив, можливо, на початку, але потім він перетворюється на любов до Росії", - резюмувала вона.

Як повідомлялося раніше, Україна неодноразово заявляла, що вивезення дітей з окупованих територій до РФ і передача їх у сім'ї – це депортація та геноцид. Жодних кроків щодо повернення дітей на Батьківщину, про які говорила російська чиновниця, з боку країни-агресора не зафіксовано.

Виступ Львової-Бєлової у Громадській палаті чи не перший випадок, коли уповноважена відкрито підтверджує те, в чому россію багато разів звинувачувала влада України — у спробі змінити ідеологію та світогляд вивезених до РФ дітей-сиріт.

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті