Росіянин, який брав участь у "СВО", зізнався у вбивстві дитини

Росіянин, який брав участь у війні проти України, зізнався у вбивстві другокласниці. Про це повідомляють російські ЗМІ.

Повідомляють, що за підозрою у вбивстві дівчинки заарештували 25-річного Руслана Шингірея - жителя селища Дорожний у Ростовській області.

Правоохоронці з'ясували, що підозрюваний - учасник війни проти України. Школярка зникла ввечері 17 травня - пішла в магазин і не повернулася. Жителі селища вийшли на пошуки дівчинки через 15 хвилин після прохання рідних про допомогу. Через кілька годин тіло дитини знайшли в лісосмузі неподалік.

Шингирей спочатку заперечував свою провину, але потім зізнався. Спочатку він говорив, що підвіз дівчинку машиною, але нібито передав її невідомому, але врешті-решт сказав, що він убив дитину. Шингирей служив строкову службу, по завершенні уклав контракт з армією. У 2022 році він брав участь у вторгненні в Україну, але через деякий час розірвав контракт і повернувся додому. З яких причин - невідомо.

ЗМІ повідомляють, що силовикам довелося охороняти будинок підозрюваного, щоб односельці не влаштували самосуд.

 

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті