Росіянин, який брав участь у "СВО", зізнався у вбивстві дитини

Росіянин, який брав участь у війні проти України, зізнався у вбивстві другокласниці. Про це повідомляють російські ЗМІ.

Повідомляють, що за підозрою у вбивстві дівчинки заарештували 25-річного Руслана Шингірея - жителя селища Дорожний у Ростовській області.

Правоохоронці з'ясували, що підозрюваний - учасник війни проти України. Школярка зникла ввечері 17 травня - пішла в магазин і не повернулася. Жителі селища вийшли на пошуки дівчинки через 15 хвилин після прохання рідних про допомогу. Через кілька годин тіло дитини знайшли в лісосмузі неподалік.

Шингирей спочатку заперечував свою провину, але потім зізнався. Спочатку він говорив, що підвіз дівчинку машиною, але нібито передав її невідомому, але врешті-решт сказав, що він убив дитину. Шингирей служив строкову службу, по завершенні уклав контракт з армією. У 2022 році він брав участь у вторгненні в Україну, але через деякий час розірвав контракт і повернувся додому. З яких причин - невідомо.

ЗМІ повідомляють, що силовикам довелося охороняти будинок підозрюваного, щоб односельці не влаштували самосуд.

 

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті