Росіяни звозять підлітків з окупованих територій на зміну “Юнтєх” з навчанням керувати дронами

Окупанти звозять підлітків з окупованих територій на зміну організації “Юнтєх”, під час якої їх будуть навчати керувати дронами. Про це повідомляє Центр національного спротиву (ЦНС) 13 березня.

"На збори везуть близько 100 дітей 14-17 років, які перебувають у лавах “юнармії”. Сама зміна відбудеться у квітні в одному з таборів Краснодарського краю", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що 9 травня на ТОТ відбудеться посвята дітей, які вступили до “юнармії”. Вступ туди добровільно-примусовий, адже дітей змушують писати заяви аби “уникнути проблем”.

Також відомо, що 9 травня в усіх школах на захоплених територіях Херсонщини та Запоріжжя мають створити осередки “юнармії”.

Центр національного спротиву закликає батьків приділяти більше уваги патріотичному вихованню дітей та ігнорувати ініціативи ворога. 

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті