Росіяни змушують "афганців" у Криму проходити "показові" військові тренування. Здебільшого на папері – ЦНС

Російські окупанти змушують ветеранів війни в Афганістані в анексованому Криму проходити військові тренування. Про це повідомив "Центр національного спротиву" 18 травня.

"В Керченському районі пройшли показові тренування із залученням ветеранів війни в Афганістані", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що окупанти в Криму примусово проводять тренування для ветеранів війни в Афганістані. Тим, хто відмовлявся, погрожують надуманими штрафами та мобілізацією.

"Таким чином окупанти намагаються підготувати неформальні нібито добровольчі загони оборони під час українського контрнаступу", – йдеться в повідомленні.

Уточнюється, що місцеві відмовляються в них бути, і такі загони лишаються тільки на папері.

Раніше повідомлялось, що у польових таборах на Луганщині росіяни тримають у "резерві" вже понад 800 заарештованих місцевих і зеків з РФ.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті