Росіяни змушують "афганців" у Криму проходити "показові" військові тренування. Здебільшого на папері – ЦНС

Російські окупанти змушують ветеранів війни в Афганістані в анексованому Криму проходити військові тренування. Про це повідомив "Центр національного спротиву" 18 травня.

"В Керченському районі пройшли показові тренування із залученням ветеранів війни в Афганістані", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що окупанти в Криму примусово проводять тренування для ветеранів війни в Афганістані. Тим, хто відмовлявся, погрожують надуманими штрафами та мобілізацією.

"Таким чином окупанти намагаються підготувати неформальні нібито добровольчі загони оборони під час українського контрнаступу", – йдеться в повідомленні.

Уточнюється, що місцеві відмовляються в них бути, і такі загони лишаються тільки на папері.

Раніше повідомлялось, що у польових таборах на Луганщині росіяни тримають у "резерві" вже понад 800 заарештованих місцевих і зеків з РФ.

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті