Росіяни змінили тактику обстрілів Харківщини - Синєгубов

На Харківщині російські війська почали скидати керовані бомби на прикордоння у Богодухівському та Харківському районах. Про це сказав в ефірі телемарафону “Єдині новини” начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов, повідомляє Укрінформ.

“Раніше керовані авіабомби були лише на Куп’янському напрямку, а тепер фіксуємо у Богодухівському та Харківському районах. Це північ нашої області, північно-східний напрямок”, - зазначив Синєгубов.

Бомби скидають і на прикордонний Вовчанськ у Чугуївському районі.

Куп’янський напрямок залишається складним, наголосив Синєгубов. Росіяни не відмовляються від захоплення Синьківки.

Як повідомлялося, щоб створити умови для блокування Куп’янська, противник намагається захопити силами штурмових рот населений пункт Синьківка.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті