Росіяни здійснили за добу понад 2300 обстрілів Донеччини: двоє загиблих, двоє поранених, пошкоджено 29 цивільних об’єктів

Росіяни здійснили за добу 2331 обстрілів Донеччини: двоє загиблих, двоє поранених, пошкоджено 29 цивільних об’єктів. Про це 19 жовтня повідомляє поліція регіону та Донецька ОВА.

У вогні опинились 8 населених пунктів: міста Гірник, Костянтинівка, Курахове, Мирноград, Покровськ, селище Удачне, села Гришине, Пискунівка. Пошкоджено 29 цивільних об’єктів, з них 17 житлових будинків.

У Кураховому внаслідок  артилерійського удару загинула цивільна особа. Крім того, росіяни вдарили дроном по цивільному авто – поранень зазнали двоє людей, 68-річний чоловік і 65-річна жінка.

Одна людина загинула від артобстрілу у Гірнику.

На Покровськ окупанти скинули авіабомбу «ФАБ-250» з модулем УМПК – пошкодили приватний будинок, магазин, критичну інфраструктуру.

По Костянтинівці росія вдарила двома бомбами «ФАБ-250» з модулем УМПК – пошкоджено 12 приватних будинків, цех, котельню, цивільне авто, лінії електропередач.

Пискунівку війська рф атакували  ФАБом-250 - руйнувань зазнали 2 приватних оселі, фермерське господарство, автомобіль. 

В Удачному пошкоджено підприємство, в Гришиному – 2 приватних будинки.

За добу з лінії фронту евакуйовано ще 1729 людей, у тому числі 740 дітей.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
17.10.2025
14:00

Реабілітація після російського полону: дуже схоже на фільм Тарантіно

Ця людина (як і всі вони) знов у тюрмі – хоч і іншій. Так, це не російський полон. Але то знов тюрма. І в людині й далі культивується відчуття залежності від системи.
Світ
16.10.2025
12:43

Україна і чеські поствиборні пасьянси

Ні для кого не є секретом, що холдинг Бабіша «Агрофер» досить міцно закріпився на європейському ринку виробництва продуктів харчування та хімічних добрив. Виходячи з його бізнес-логіки, допустити на ринок гравця з таким аграрним потенціалом, як...
Світ
15.10.2025
11:40

«Якщо звільнимо Миколаїв і Одесу, можна вважати, що ми безповоротно переможемо НАТО». Російські ЗМІ про Україну

...Передача Києву «Томагавків» «малоймовірна, а всі розмови і заяви на цю тему робляться насамперед для тиску на Росію і світову спільноту».
Всі статті