Росіяни збираются ліквідувати колаборантів під час відступу із Запорізької області - Федоров

Росіяни збираются ліквідувати колаборантів під час відступу із із Запорізької області, як від небажаних свідків. Про це мер Мелітополя Іван Федоров написав у своєму Телеграм 2 квітня.

"Зрадникам на Запорізькому напрямку приготуватися! Партизанський рух українців та кримських татар "Атеш" має у розпорядженні інформацію, що окупанти ліквідують колаборантів під час "жесту доброї волі" з Василівки.

З життям можуть розпрощатися зрадники, які забагато знають та можуть свідчити проти рашистського режиму у судах. Особливо так звані представники місцевих окупаційних адміністрацій та поліцаї", - написав Федоров.

Він додав, що у вбивстві колаборантів планують звинуватити Україну.

Статті

Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Світ
20.04.2024
09:31

"Трамп хоче, щоб Конгрес ухвалив рішення про допомогу Україні". Огляд західних медіа

Якщо Трамп повернеться на посаду і спробує проштовхнути мирну угоду між Росією і Україною, йому потрібно, щоб Україна мала сильну військову позицію.
Країна
18.04.2024
18:19

Медична реформа по-запорізьки. Чи отримають пацієнти  належне медичне забезпечення  та  якісне лікування

Факт економії бюджетних коштів, про який говорять місцеві чиновники, навряд чи додає оптимізму запоріжцям, які стають пацієнтами  оптимізованих лікарень. Будь-який пересічний містянин підтвердить, що досі  не помітив, щоб така реорганізація якось...
Всі статті