Росіяни завдають ракетних ударів по Харкову та області - у місті чути вибухи

Російські війська вкотре завдали ракетних ударів по Харкову і Харківській області. Про це 5 червня в Telegram повідомили міський голова Ігор Терехов та обласний голова Олег Синєгубов.

"Харків під ракетним ударом. Городяни чують вибухи - щонайменше пролунало кілька", - повідомив мер міста.

Інформацією про кілька вибухів у місті діляться і місцеві Telegram-канали. Наразі немає офіційних даних про наслідки цієї атаки.

Зі свого боку голова Харківської ОВА Олег Синєгубов закликав мешканців міста та області перебувати в укриттях, оскільки регіон укотре зазнав обстрілу.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що окупанти вдарили по трубопроводу з аміаком на Харківщині.

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті