Росіяни за гроші з фонду путіна взялися знімати серіал про окуповану Запорізьку АЕС

Росіяни розпочали зйомки детективного серіалу про окупованому ними Запорізьку атомну електростанцію "Мирний атом", грант на створення якого виграли від фонду путіна. Про це 23 листопада повідомив Інститут масової інформації. 

Відомо, що головним героєм серіалу стане "молодий інженер", який приїхав "рятувати" Запорізьку АЕС в окупованому російськими військами Енергодарі.

Зйомки почалися в листопаді і мають завершитися в червні 2024 року. На кіно фірма планує витратити майже мільйон доларів (86,4 млн. рублів), з яких майже $560 тисяч виділяє фонд путіна. 

Пропагандистський серіал планують показувати в ефірах федеральних телеканалів та обговорювати в містах, пов'язаних з атомною енергетикою, освітніх закладах Росатому, у школах РФ, а також на окупованих територіях України.

Як повідомлялося, на Запорізькому напрямку ліквідували російського пропагандиста Максудова. 

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті