На Запорізькому напрямку ліквідували російського пропагандиста Максудова

Від отриманих під час зйомок "український обстрілів" поранень помер російський пропагандист "росії24" Борис Максудов. Про це повідомив його "колега" Володимир Соловйов.

"Щойно прийшла трагічна новина. Помер наш колега дорогою до Джанкоя, о шостій ранку", - заявив Соловйов.

Раніше міноборони РФ стверджувало, що Максудов отримав поранення під час нібіто атаки БпЛА на Запорізькому напрямку, де його оперативно було доставлено до лікарні.

"Його життю загрози немає. Борису Максудову надано всю необхідну медичну допомогу", - стверджували у міноборони окупантів.

Як повідомлялось раніше, в окупованому Донецьку під обстріл потрапила знімальна група російських "Известий": трьох пропагандистів госпіталізовано.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
15.06.2025
15:00

Три відтінки «русского мира», або день чужої країни. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головною темою ЗМІ окупованого Донбасу очікувано стало святкування Дня Росії. Завдання у місцевих пропагандистів було вельми складним. По-перше, треба було щосили показувати, що тимчасово непідконтрольні законній владі Донецька і...
Луганськ
14.06.2025
15:15

Щоденник матері 18-річного добровольця: поранення, сестра, біл-борди з загиблими

«Мамо, через них інші люди гинуть! У нас в учєбці нарік на кухні працював – це огидно! Ти приходиш після марш-броска, а тобі отаке суп наливає! Це огидно! Він займає місце, яке могла б зайняти адекватна нормальна людина з інвалідністю!»
Країна
12.06.2025
18:00

Нова базова соціальна допомога: хто, як та скільки зможе отримати

Із липня цього року в Україні стартує експериментальна програма — базова соціальна допомога. Це новий формат держпідтримки, який має замінити кілька чинних виплат і зробити систему прозорішою та простішою.
Всі статті