Росіяни за добу вбили 2 і поранили 5 мирних жителів Донеччини

Російські окупанти минулої доби вбили двох і поранили п'ятьох мирних жителів Донецької області. Про це 1 червня у Facebook повідомив голова обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

"За 31 травня росіяни вбили 2 мешканців Донеччини - в Удачному та Часовому Яру. Ще 5 людей в області дістали поранення", - заявив чиновник.

Загалом же з початку повномасштабного вторгнення росіяни вбили 1539 і поранили 3620 мирних жителів області. При цьому наразі неможливо встановити точну кількість жертв у Маріуполі та Волновасі.

Нагадаємо, напередодні повідомлялося, що на Донеччині через обстріли загинула людина і ще двоє дістали поранення.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті