Росіяни за добу вбили 2 і поранили 5 мирних жителів Донеччини

Російські окупанти минулої доби вбили двох і поранили п'ятьох мирних жителів Донецької області. Про це 1 червня у Facebook повідомив голова обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

"За 31 травня росіяни вбили 2 мешканців Донеччини - в Удачному та Часовому Яру. Ще 5 людей в області дістали поранення", - заявив чиновник.

Загалом же з початку повномасштабного вторгнення росіяни вбили 1539 і поранили 3620 мирних жителів області. При цьому наразі неможливо встановити точну кількість жертв у Маріуполі та Волновасі.

Нагадаємо, напередодні повідомлялося, що на Донеччині через обстріли загинула людина і ще двоє дістали поранення.

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті