Росіяни вивезли з "ДНР" ще 7600 тонн зерна

Судно з 7600 тоннами зерна з окупованої частини Донеччини вирушило з порту Маріуполя. Про це 8 квітня повідомили в "міністерстві транспорту ДНР".

"Партію зерна обсягом 7600 тонн відвантажено в оперативні терміни. Відвантаження здійснювалося методом "склад - судно", вантаж вирушив до одного з російських портів", - зазначили у "відомстві".

Там додали, що з початку року з морського порту захопленого Маріуполя відправлено понад 50 тисяч тонн різної продукції.

Як повідомлялося, в окупованому Маріуполі відмовили жителям в отриманні квартир у власному будинку, який був розбитиий обстрілами окупантів, а наразі вони його планують відновити.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті