"Мер" Маріуполя відмовив жителям зруйнованої багатоповерхівки в квартирах в будинку, який планується відновити

В окупованому Маріуполі відмовили жителям в отриманні квартир у власному будинку, який був розбитиий обстрілами окупантів, а наразі вони його планують відновити. Про це повідомила законна міська рада.

"Мешканці демонтованого будинку по вулиці Таганрозькій, 245 у Лівобережному районі прийшли на прийом до псевдомера Моргуна. Вони вимагали пояснити, чому їм відмовляють в отриманні квартир у новобудові, яку планують звести на місці зруйнованої багатоповерхівки", - йдеться у повідомленні. 

Псевдоочільник міста пояснив їм, що на цьому місці буде збудоване комерційне житло. І квартири будуть продавати в іпотеку. 

"Моргун дав зрозуміти, що жителі квартири не отримають. А щоб їх заспокоїти надав чергову обіцянку, що люди можуть розраховувати на компенсаційні квартири на околицях міста.  Загарбники будують іпотечне житло для росіян, а маріупольців залишають на вулиці", - підсумувала законна рада.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті