"Мер" Маріуполя відмовив жителям зруйнованої багатоповерхівки в квартирах в будинку, який планується відновити

В окупованому Маріуполі відмовили жителям в отриманні квартир у власному будинку, який був розбитиий обстрілами окупантів, а наразі вони його планують відновити. Про це повідомила законна міська рада.

"Мешканці демонтованого будинку по вулиці Таганрозькій, 245 у Лівобережному районі прийшли на прийом до псевдомера Моргуна. Вони вимагали пояснити, чому їм відмовляють в отриманні квартир у новобудові, яку планують звести на місці зруйнованої багатоповерхівки", - йдеться у повідомленні. 

Псевдоочільник міста пояснив їм, що на цьому місці буде збудоване комерційне житло. І квартири будуть продавати в іпотеку. 

"Моргун дав зрозуміти, що жителі квартири не отримають. А щоб їх заспокоїти надав чергову обіцянку, що люди можуть розраховувати на компенсаційні квартири на околицях міста.  Загарбники будують іпотечне житло для росіян, а маріупольців залишають на вулиці", - підсумувала законна рада.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті