Росіяни випустили по Херсонщині 580 снарядів та вбили двох мирних жителів

Протягом минулої доби армія країни-агресора випустила по території Херсонської області 580 снарядів з різних видів зброї та вбила двох місцевих мешканців. Про це повідомляє голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін у своєму телеграм-каналі 19 жовтня.

“За минулу добу противник здійснив 105 обстрілів, випустивши 580 снарядів з мінометів, артилерії, "Градів", АГС, ЗУ-23-2, танків, авіації та БПЛА. По місту Херсон ворог випустив 23 снаряди”, - написав Прокудін.

Внаслідок обстрілів 2 людини загинуло, ще 4 - дістали поранень.

Як повідомив голова ОВА, російські військові поцілили  у житлові квартали населених пунктів області, по території заводу та парку у Херсоні.

Як повідомлялось раніше, двоє мирних мешканців отримали мінно-вибухові травми внаслідок обстрілу Херсона.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
28.01.2026
12:55

«Хочемо максимально зберегти населення України. Це дуже ювелірна робота, тут сокирою не помахаєш». Російські ЗМІ про Україну

Формально йде мова тільки про виведення військ ЗСУ з території Донбасу, але ніхто не говорить про те, щоб Київ офіційно визнав Донбас російською територією.
Донбас
25.01.2026
13:00

Мистецтво промовчати і майстерність не договорювати. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу щосили намагалися згладити гостроту деяких проблем, що звалилися на «молоді республіки». Неприємність у непідконтрольному законній владі Дебальцевому буквально прилетіла з неба – місто, точніше військові...
Країна
23.01.2026
16:00

Музей Корсаків у Луцьку: сучасне мистецтво, бізнес і трохи донецьких мотивів

"Вартість цієї роботи – кілька мільйонів доларів, – розповідає керівниця відділу фондів Музею сучасного українського мистецтва Корсаків Катерина Михайлюк.
Всі статті