Росіяни відмовляють підліткам без паспорта РФ у відвідувані спортивних секцій

Ворог проводить політику примусової паспортизації на тимчасово окупованих територіях, примушуючи дітей отримувати паспорт РФ для занять спортом у спортивних секціях. Про це повідомляє Центр національного спротиву у своєму телеграм-каналі 10 вересня.

"Росіяни тиснуть на дітей аби ті отримували червону макулатуру й погрожують відмовити їм у занятті спортом в іншому випадку. Так, за новими правилами підлітки яким виповнилось 14 років мають отримати паспорт рф аби їх допустили до занять спорту у СДЮШОР", - зазначається у повідомленні.

За інформацією Центра, окупанти мотивують це тим, що без паспорта спортсмена не можуть заявити на змагання.

Як повідомлялось раніше, в окупованому Маріуполі інсулін можна отримати лише за наявності російського паспорта.

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті