Росіяни вдарили по Степногірську Запорізької області: загинула людина

Росіяни 20 травня вдарили по Степногірську Запорізької області, внаслідок чого загинула людина. Про це повідомив очільник Запорізької ОВА Іван Федоров у Телеграм.

"Окупанти обстріляли прифронтовий Степногірськ Запорізької області і вбили людину. Росіяни знову гатили по цивільних будинках. Від ворожого обстрілу загинув чоловік. Є руйнування", - написав Федоров.

Як повідомлялося, рашисти вдарили по Херсону: загинув мирний житель, ще один травмований.

Статті

Донбас
23.06.2024
18:44

Жителям "ДНР" обіцяють будинки з басейном і люксові курорти на морі. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня інформаційні стрічки окупаційних ЗМІ Донбасу були щедро наповнені повідомленнями і заявами про небувалий приплив в економіку "республік" багатомільярдних інвестицій. Однак, якщо уважно вчитатися в бравурні звіти, то стає зрозуміло, що...
Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Всі статті